קופסת משחק זוגית

אפשר להסביר לי בקצרה מה זה קופסת המשחק הזוגית?

בהחלט! קופסת משחק זוגית ייחודית, חוויה זוגית ממש מקורית שתוציא אתכם מאזור הנוחות, אבל בקטע טוב. קופסת המשחק לזוגיות מינית בריאה, שעוזרת לפתח תקשורת מינית משודרגת בצורה שובבה, כיפית וסקסית. המשחק הזוגי מצחיק, מפתיע, שובב, מחזיר את הניצוץ והתשוקה לזוגיות ועושה הרבה כיף. במשחק זה אתם מפיקים את הערב האינטימי והארוטי שלכם, אתם בונים את התסריט באמצעות קלפי המשחק. האפשרויות הן אינסופיות והשמיים הם הגבול, אתם רק צריכים לזרום וליהנות, ולתת למשחק להלהיט את האווירה!

מה כוללת קופסת המשחק?

קופסת המשחק כוללת: משחק קלפים - התסריט האינטימי, משחק מקורי עם שאלות אמת ומשימות חובה שמשלבות אביזרים וצעצועי מין כחלק מהמשחק. ערכת אביזרים ארוטיים, צעצוע זוגי וצעצוע אישי. שילוב של המשחק, האביזרים והצעצועים מובילים את הזוג למקום שבו המבוכה נעלמת, העכבות משתחררות ונוצרים חיבור, הנאה והרבה עניין. לחצו כאן לקופסת משחק.

למי המשחק מתאים?

המשחק מתאים לכל אותם זוגות שמיניות ותשוקה חשובה לזוגיות שלהם, שרוצים להרגיש ולהתרגש, להיות הכי אמיתיים, מחדשים, מעניינים ובעיקר מפתיעים.

האם המשחק מתאים גם לזוגות ותיקים וגם לזוגות טריים?

המשחק נוצר מתוך צורך של זוגות רבים בטווח רחב של גילאים שמחפשים גיוון ועניין בחיים הזוגיים והמיניים שלהם. לא משנה אם אתם נמצאים בזוגיות קצרה או ארוכה, כל מה שחשוב הוא שאתם רוצים ללמוד, לחקור, לבדוק גבולות, להכיר ולהתנסות באביזרי מין אבל נבוכים מדי או לא יודעים בדיוק איך, מה וכיצד.

אם אתם נמצאים ממש בתחילת דרככם כזוג, פחות מומלץ :)  חזרו לכאן אחרי שתעברו את השלבים הראשונים של ההיכרות.

המשחק רק מיני? 

ממש לא.

המשחק כולל ארוטיקה יחד עם מסתוריות, משחק שמשלב חשיפה גם רגשית וגם מינית. החוויה שמחכה לך פה היא אינטימיות, תקשורת, פתיחות וקרבה.

השאלות במשחק הן על אהבה, זוגיות, חברות, מיניות, פנטזיות ועוד. המשימות במשחק יכולות להוות כמשחק מקדים או להיות העיקר. כל זוג מחליט מה מתאים עבורו לאותו יום, כמה ארוטיקה, חושניות ירצו לחוות.

מה מיוחד במשחק?

המשחק הזוגי הוא משחק ייחודי, מקורי ומרגש שיקח אתכם לחוויה זוגית בלתי נשכחת. משחק שהדגש בו הוא לא הסיפוק המיידי, המיני, הסופי, אלא הדגש בו הוא תקשורת זוגית, היכרות עמוקה וחדשה שלכם כבני-זוג, וכמובן הרבה - Fun!

הייחוד במשחק הוא שכל משימות החובה משלבות את צעצועי ואביזרי המין שבקופסה. יחד המבוכה נעלמת, העכבות משתחררות ונוצרים הנאה, חיבור והרבה עניין .

האם קופסת המשחק מכילה אוכל ואלכוהול?

קופסת המשחק לא מכילה אוכל ואלכוהול, אבל חלק מהמשימות בהחלט דורשות אלכוהול. לכן, מומלץ שתתארגנו עם אלכוהול שמתאים ל'שוטים'.

אני רוצה לתכנן ערב זוגי מיוחד בתאריך מסוים, כמה זמן מראש צריך להזמין?

מומלץ לא לקחת סיכון עם זמני המשלוח, הכי טוב להזמין אפילו שבועיים מראש.
אם קופסת המשחק תגיע לפני הזמן, היא תחכה לכם בסבלנות.

אני רוצה להזמין את הקופסה כמתנה, יש אפשרות כזו?

בהחלט. בזמן הרכישה, בהערות יש לציין שקופסת המשחק מיועדת למתנה. יש לרשום את שם מקבל/ת המתנה, כתובת ופתק ברכה. 

כמו כן, מומלץ להגיד למקבלי המתנה שהם צפויים לקבל מכם משהו (אל תגלו מה ...)  

אני צריכה להזמין את קופסת המשחק בדחיפות?

אפשר לפנות אלינו לפני ההזמנה וננסה לעזור בשמחה.

המלאי נגמר, מה עושים?

ברגע שהמלאי יגמר אנו נעדכן בתאריך חידוש המלאי באינסטגרם, בפייסבוק ובניוזלטר שלנו. עקבו אחרינו באינסטגרם ופייסבוק. לקבלת עדכונים על מגוון מבצעים מפנקים ומוצרים חדשים הירשמו לניוזלטר שלנו.

האם המשחק מיועד לערב אחד?

ממש לא! המשחק מורכב מ-120 קלפי אמת וחובה עם אינסוף אפשרויות משחק. לא מומלץ לבצע את כל השאלות והמשימות בערב אחד. לא צריך למהר, ההיפך, תהנו ותתענגו על כל שאלה ומשימה ותתפנקו על ערבים בלתי נשכחים ביחד.

עדין יש לכם שאלות?

יש תשובות להכל!

אפשר לפנות אלינו בכל שאלה, גם אם היא מביכה :) לחצו כאן ליצירת קשר


למוצרים שלנו